OP II

Albrechtice – Jablonné n. O. 1:0 (0:0)

Vyrovnané utkání s menší převahou domácích, kteří to nakonec dotáhli do vítězného konce. Fakta – branka: Sokolík. Rozhodčí: Jakubec. ŽK: 1:2. Diváci: 150.

D. Čermná – Brandýs n. O. 2:2

V první půli byla hra poměrně vyrovnaná, ve druhém poločase měli ze hry více hosté. Fakta – ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 50.

Dobříkov B - Libchavy 1:0 (0:0)

Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách rozhodl ukázkovým trestným kopem Jan Horníček. Po obdržené brance se hosté věnovali více rozhodčím než hře a neproměnili své šance. Fakta – branka: J. Horníček. Rozhodčí: L. Papáček. ŽK: 4:4. ČK: 0:1 (M. Stejskal – vyloučen při odchodu z hrací plochy). Diváci: 90.

Řetová – Sopotnice 4:2 (2:0)

Utkání, které začalo za velmi silného větru, bylo od začátku tvrdší s mnoha souboji na obou stranách. První šanci měli hosté, když hráli po větru a střela z 25 metrů šla těsně nad branku. Po jedné z kombinací domácích byl v pokutovém území sražen Vencl. Špatenka se pokutovým kopem nemýlil – 1:0. Za tři minuty přiťukl hlavou Vencl Lehkému. Jeho důraz ve vápně se vyplatil – 2:0. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, ale gólově se neprosadili. Gól dal naopak v 57. minutě domácí T. Bače, když potrestal chybu obrany – 3:0. Po rohu snížil na 2:3 Koupil. Špatná patnáctiminutovka domácích dodala utkání dramatičnost, když hlavou snížil v 72. minutě na 3:2 Matyáš. Klid do domácích řad vnesl Müller, když po krásné hlavičce Chudého stanovil konečný stav 4:2. Fakta – branky: Špatenka, Lehký, T. Bače, Müller – Koupil, Matyáš. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 2:2. Diváci: 200.

Králíky/ Č V B – Tatenice 3:2 (2:1)

Hosté se ujali vedení už ve druhé minutě, kdy potrestal chybu domácího brankáře David Tareš. Domácí si v následujících minutách vytvořili převahu, ale bez gólu. Naopak Tatenice v 15. a 17. minutě jen těsně minuly branku. Domácí opět útočili a ve 25. minutě Kovář z pravé strany střílel vedle levé tyče branky hostí. Fakta – branky: Jurenka 2, Volbr – M. Tareš, D. Tareš. Rozhodčí: Budina. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (Kos). Diváci: 100.

Sruby – České Heřmanice 1:1 (1:1)

Vcelku vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách skončilo dělbou bodů. Utkání řídil výborný rozhodčí Rot před velmi slušnou návštěvou 200 diváků. Fakta – branky: Lněnička – Beneš. Rozhodčí: Rot. ŽK: 2:2. Diváci: 200.

D. Dobrouč – Těchonín 2:1 (1:0)

Za velkého větru předváděla obě mužstva bojovný a snaživý výkon. První branka padla ale až ve 30. minutě zásluhou T. Matějíčka. V téže minutě hostující brankář vychytal tutovku. V 56. minutě uklidnil sólovým únikem Dušek domácí fanoušky, když zvýšil na 2:0. V poslední minutě snížil na 2:1 Kovanda. Fakta – branky: T. Matějíček, P. Dušek – Kovanda. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 1:0.Diváci: 200.

OP III

Mistrovice – Lichkov 5:1 (3:0)

Po čtvrt hodině hry se domácí ujali vedení 1:0 z rychlého útoku L. Novotného. Ve 28. minutě zakončil hlavou J. Stejskal - 2:0. Po sedmi minutách navýšil na 3:0 T. Vaníček, když prošel sám obranou hostí. Na začátku druhého poločasu nastřelili oba celky tyč. V 68. minutě hosté snížili na 3:1, střelou zdálky. O 2.minuty později po střele A. Krejčího a chybě hostujícího brankáře, zakončil Matějka na 4:1. Tři minuty před koncem završil skóre L. Novotný přehozením brankáře na 5:1. Fakta - branky: L. Novotný 2, Matějka, Stejskal, T. Vaníček – M. Gerža. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 0:0. Diváci: 100.

Kunvald – Klášterec n. O. 2:3 (1:0)

Domácí šli do vedení už ve druhé minutě po krásném centru Matějky. Do konce poločasu si oba týmy vytvořily mnoho šancí, ale branka nepadla. Ve druhé půli byli lepší hosté, kteří nakonec zvítězili 3:2. Fakta – branky: Moudrý 2 – Šroler 2, Kalous. ŽK: 2:4.

Boříkovice – Králíky/ Č V C 2:0 (0:0)

Na kralické derby si našlo cestu 200 diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru. Zápas ovlivnil silný vítr, napomáhající celku, který ho měl v zádech. První šanci měli hosté, ale střelu z 20 metrů vyrazil domácí brankář na roh. Důležitý okamžik nastal, když hosté zahrávali ve 31. minutě pokutový kop, Chromek ale trefil pouze tyč. V závěru poločasu se po střetu s útočníkem zranil domácí brankář. Do druhé půle za něho musel nastoupit hráč Davídek. Ten ale ve druhé půli mnoho práce neměl a spíše sbíral dlouhé odkopy hostí. Domácí začali střídat a přebírat otěže utkání. Tomu přispělo i vyloučení Šoky po druhé žluté kartě. První branku přinesla perfektně rozehraná standardní situace. Střílený centr uklidil do sítě hlavou Švéda – 1:0. Druhý gól pro domácí přišel po proměněné penaltě za faul v pokutovém území, úspěšným exekutorem byl Kylar – 2:0. Pak mohli zápas hosté zdramatizovat, ale po rohovém kopu brankář reflexivně vyrazil míč, který nakonec skončil mimo hrací plochu. Závěr zápasu ještě přinesl dvě šance Kylara a jeden „volej“ Krejčího, ale skóre se již nezměnilo. Fakta - branky: Švéda, Kylar. Rozhodčí: Rot. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (Šoka). Diváci: 200.

Rybník – Kerhartice 1:1

Vyrovnané utkání, v jehož druhé půli byli domácí lepší. Fakta – branky: Markl – Donát (pen). ŽK: 1:2.Diváci: 50.

D. Třešňovec – Rudoltice 3:0 (1:0)

Fakta – branky: Šilar, Kost. Moravec. Rozhodčí: Prokop. Bez karet. Diváci: 100.

Žichlínek - Dlouhoňovice 1:2 (1:0)

Domácí si vytvořili poměrně dost slibných příležitostí ke skórování, využili ale jen jedinou, což v závěru utkání dokázaly Dlouhoňovice potrestat a odvezly si tři body. Fakta - branky: Smrkal - Víša, Václavek ČK: 0:1 (Musk). Diváci: 150.