Lichkov – D. Čermná 2:1
Ve 35. minutě se nádherně trefil z přímého kopu Bednář a Lichkov po první půli vedl 1:0. Hosté srovnali krok v 52. minutě, kdy chybu lichkovské obrany trestal Formánek – 1:1. Tři body pro domácí získal svým důrazem Dušek. Přetlačil na brankové čáře obránce i s brankářem a dorazil střelu Lukáše Gerži do sítě – 2:1.
Fakta – branky: Bednář, Dušek – Formánek. Rozhodčí: Sobotka. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Kerhartice – Brandýs 0:1
Ve vyrovnaném utkání rozhodla branka Šilara z 85. minuty.
Fakta – branky: Šilar. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0.

Rudoltice – Klášterec 3:2 PK
Klášterečtí odjížděli do Rudoltic s nadějí, že pokud vyhrají a budou jim přát výsledky ostatních zápasů, mohou si zahrát baráž o setrvání v okresním přeboru třetí třídy. Plán se začal hroutit už v první minutě, kdy se domácí dostali do vedení. Hosté nesložili zbraně a utkání dokázali otočit. Nejprve po pěkné kombinaci střílel přesně Bartoš a po přestávce ho napodobil Fišer. Trestuhodnou chybu vyrobil v 82. minutě asistent rozhodčího, který nepochopitelně pustil dvoumetrový ofsajd a Rudoltice vyrovnaly. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí.

Ostatní utkání už pouze krátce. Kunvald si poradil v posledním utkání sezony s Mistrovicemi 4:2, Žichlínek prohrál s Lukovou 1:4, což hostům pomohlo k jisté záchraně. Albrechtice porazily rezervu Žamberka 2:1.