Původně se mělo utkání hrát na hřišti v Mladkově, ale vzledem k nepříznivému počasí byl zápas odehrán na umělé trávě v Letohradě. Po dohodě obou mužstev bylo utkání zkráceno na 2×35 minut. Obě mužstva začala ve svižném tempu a přítomní diváci viděli zajímavé fotbalové momenty. Skóre otevřel ve 32. minutě domácí Hundák střelou z trestného kopu. Na jeho dělovku neměl Blaha v hostující brance nárok. Hosté vyrovnávali v 51. minutě, kdy osamocený Kučera dorážel v leže na 1:1 . V 64. minutě překvapil Vaniš přímo z rohového kopu hostujícího brankáře a upravil na konečných 2:1 pro domácí.
Fakta – branky: 32.Hundák, 64.Vaniš – 51. Kučera. FK OEZ Letohrad: Kykal – Rompotl (36. Šponar), Valta, Lukeš, Adam (36. Kail) – Čejka (36. Moravec), Řehák (36. Vaniš), Hundák, Stejskal (53. Adam) – Čada (63. Rompotl), Jiroušek. SK Sigma Olomouc B: Blaha (36. Kubíček) – Koutný, Vala (12. Heinz), Hajčík, Machalický – Němčák (36. Michalčák), Kučera, Šichor (36. Jančík), Nekuda – Pulkert (36. Rajnoha), Chlebek (36.Vančura).
Jaroslav Veselý, trenér Letohradu: „Bylo to atypické utkání, které jsme z nouze sehráli na umělé trávě, vzhledem k nepřízni počasí ve zkráceném čase. Jsem rád, že se nikdo z hráčů nezranil. Prvních třicet pět minut jsme určitě sehráli lépe. Je škoda, že branky nepadly po vypracovaných příležitostech, ale ze standartních situací a obě po hrubých chybách brankářů Olomouce.“