Sruby – St. Mateřov 2:2 penalty 4:5
Po zaváhání v obraně domácích se ujali hosté vedení brankou Křížka. Velké starosti dělal obraně i Fenyk, jenž svou šanci v 20. minutě neproměnil. Sruby se k ohrožení branky nedostávaly. Povedl se jim však úvod druhé půle a Gerčák hned v 46. minutě vyrovnal, vzápětí navíc otočil výsledek Kaplan. Příležitost na pojistku odmítl po hodině hry Gerčák, když sám před gólmanem zamířil vedle. Ani šance Chadimy a Zavřela brankou neskončily. Trest přišel v poslední minutě z kopačky Fenyka.
Fakta – branky: Gerčák, Kaplan – Křížek, Fenyk. Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Dobříkov – Rosice n. L. 7:2
Výsledek zápasu je pro hostující tým ještě hodně příznivý, neboť mnoho šancí domácí zahodili.
Fakta – branky: J. Horníček 3, P. Horníček, Ševčík, Šulc, Karela – M. Bartoš, Hovorka. Rozhodčí: Kutřín. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 4:1.

Libišany – Zámrsk 6:0
Druhý celek tabulky A skupiny poznal, jakou sílu má její suverén. Libišany nenechaly nikoho na pochybách, že to s postupem myslí vážně.
Fakta – branky: Brož 2, Machala, Hron, Kaufman, Svatoň. Poločas: 2:0.

Dl. Loučka – Lanškroun B 4:4 penalty 4:3
Ve vcelku vyrovnaném utkání byla Loučka neustále krok či dva pozadu, ale pokaždé se z problémů dokázala vyhrabat. Po půlhodině hry prohrávala po brance Černušáka 1:3, ještě do poločasu ale nejprve snížila po nahrávce Novotného J. Kolářovi a poté i vyrovnala díky gólu Novotného. Druhá část byla na obě strany otevřená a opět byli blíže k vítězství hosté, kteří vedli od 75. minuty 4:3, ale pět minut před koncem se prosadil P. Chromý a na řadu tak přišly penalty. V nich gólman Pokorný pokryl dva pokusy soupeře, domácí čtveřice nezaváhala a v Loučce zůstal druhý bod.
Fakta – branky: Neumann, J. Kolář, Novotný, P. Chromý – Vacek 2, Černušák 2. Rozhodčí: Kunc. Poločas: 3:3.

Polička B – Libchavy 0:4
Před týdnem dal Lukáš Váně čtyři góly Morašicím, nyní se mu podobný kousek povedl i v Poličce. Byl to klíčový faktor zápasu, jelikož domácí nebyli schopni tohoto hráče ubránit, a ten se nenechal pobízet, aby všem předvedl svoji aktuální pohodu. Navíc hra Poličských směrem dopředu byla po celou dobu neúčinná, tím pádem z toho všeho vzešla vysoká výhra hostí.
Fakta – branky: Váně 4. Rozhodčí: Habrda. Poločas: 0:1.

Verměřovice – Cerekvice 6:4
Utkání přineslo málo vídanou přestřelku, která se vidí spíše v hokeji. Po půlhodině už to bylo 3:0. Ve druhé minutě se trefil z dorážky J. Sklenář, po dlouhém autu a vyraženém míči od gólmana jej dopravil do sítě Kmeť a další dlouhý aut Černaje poslal do brány J. Sklenář. Poločas však skončil 4:0, když Kvapil vyslal do brejku Kmetě, který si nedělal problém s gólmanem a zavěsil. To nebylo ani zdaleka vše. Po přestávce snížil Šeda, ale čtyřbrankový náskok vrátil domácím krásnou ránou z přímého kopu Chládek. Na 6:1 zvyšoval Marek a zdálo se být jasno. Ovšem Cerekvice se ani za tohoto stavu nevzdala a třemi góly ještě stáhla v závěru ztrátu na rozdíl dvou branek.
Fakta – branky: J. Sklenář 2, Kmeť 2, Chládek, Marek – Šeda 2, Jandera, Uher. Rozhodčí: Čech. ŽK: 1:2. Poločas: 4:0.

Řetová – Jablonné 0:1
Hosté měli povedený úvod. Beneš odcentroval z pravé strany a míč se snesl přesně k Polzerovi – 0:1. Pak se několikrát vytáhl gólman Hůlka, když zlikvidoval šanci Vaníčka, Polzera a také Václavka. Domácí mu mohli v poločase poděkovat, že byli stále ve hře o body. Řetovští se do zakončení příliš nedostávali, větší práci měl brankář Šlahora se střelou Jirouška a výborně zasáhl i při další šanci domácích v 68. minutě. Jinak to bylo ze strany domácích vše. Ani Jablonné se už před branku moc nedostávalo a pozornou obranou uhájilo výhru.
Fakta – branka: Polzer. Rozhodčí: Trocha. Diváci: 150. Poločas: 0:1.

Morašice – FC Jiskra 2008 1:0
Hosté hrozili z brejků, ale mušku měli vychýlenou. Domácí si vytvořili tři obrovské šance a po trestném kopu Kuty šli do vedení. S tím se soupeř nechtěl smířit, po přestávce zvýšil tempo a zatlačil Morašické do defenzivy. Ti se bránili často jen za cenu odkopů, případně dlouhých míčů na Zerzána, který osvědčil svoji rychlost, nikoli však rozvahu v koncovce. Ke konci byl tlak hostů enormní, ale domácí druhé jarní vítězství uhájili.
Fakta – branka: Kuta. Rozhodčí: Hořínek. Poločas: 1:0.

Ústí n. O. B – K. Horka 3:0
Dobrý výkon, málo branek. Hosté doplatili ve druhé půli na nedisciplinovanost, když viděli tři červené karty. Ústecký tým vyvinul tlak, jemuž Horští odolávali do 12. minuty, než se trefil R. Ráb. Před branku Horky pak létal jeden centr za druhým, ale skvěle si poradil brankář Hasenöhrl. Proto byl poločasový výsledek jen 1:0. Nápor domácích pokračoval. Když pak přišly ony tři „redky" v krátkém sledu za sebou, bylo hotovo. Marek Falta při svém gólu málem protrhl síť a výhru pečetil pět minut před koncem dorostenec Vondra.
Fakta – branky: R. Ráb, M. Falta, Vondra. ČK: 0:3. Poločas: 1:0.

Srch – Č. Třebová B 6:0
Béčko Třebové poznalo, kdo je Rolinek. Nejenže si náramně rozumí s pukem jako hokejista, ale předvedl, že s míčem na tom není o nic hůře. Jako první zahrozil hostující Morkes, když přehodil vybíhajícího gólmana a míč se zastavil o břevno. Pak už Rolinek unikl obraně, vyškolil brankáře a zavěsil do prázdné – 1:0. Krátce nato stejný hráč pláchl svému strážci a předložil míč na zlatém podnose Tmějovi – 2:0. Všudybyl Rolinek pak v závěru poločasu upravil na 3:0. Domácí vlétli s chutí i do druhé půle. Rolinek viděl, kde se nachází Maivald – 4:0. Zmar rezervy pak dokonali Hocgue a Maivald góly na 5:0 a 6:0.
Fakta – branky: Rolinek 2, Maivald 2, Tměj, Hocque. Rozhodčí: Obajdin. Bez karet. Poločas: 3:0.

Vysoké Mýto B – Načešice 1:1 penalty 4:5
Podruhé v řadě na domácím hřišti museli skousnout Mýtští porážku na pokutové kopy, kterou jim připravili úspěšní exekutoři Načešic.
Fakta – branky: Forgáč – R. Chmelík. Poločas: 1:1.