FK Česká Třebová – Slatiňany 0:1
Běžela jednadevadesátá minuta a střídající Beneš kazí svým zásahem domácím sobotní čarodějnický večer. Slatiňany v minulém kole prohrály a potřebovaly nutně zvítězit. Byly aktivnější a fotbalovější. Snahu jim navíc ulehčilo vyloučení Bohunka po hodině hry.
Třebovští byli bojovnější, hráli s vysokým nasazením a překvapivě si během zápasu vypracovali více brankových příležitostí. Ale hlavně uhlídali nejlepšího střelce soutěže Kopeckého.
Hrálo se nahoru – dolů. V 5. minutě Rataj na poslední chvíli zblokoval střelu Pokorného. V 23. a 33. minutě střílel z dobrých pozic domácí Pešek, ale míč se do brány nevešel. Ihned po přestávce mířil přesně, ale gólman Žďánský byl na místě. Pět minut před koncem minul branku hostující Vladyka z „trestňáku".
V samém závěru měl největší šanci domácích střídající Nešický, ale s nedůraznou střelou z vápna si gólman poradil. V nastavení si na centr naběhl Beneš a zajistil šťastné tři body pro hosty.

Fakta – branky: 90 + 1. Beneš. Rozhodčí: Zerzán (Makov). ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (60. Bohunek). Diváci: 326. Poločas: 0:0. Česká Třebová: Hotmar – Bohunek, David, Hašek, Grepl – Zahálka, Ezr (73. Nešický) – Müller (88. Fučík), Urbanec (84. Abt), Rataj – Pešek (64. Sejkora). Slatiňany: Žďánský – Hudec (14. Mikan), Kudrnka, Málek, Mihulka (46. Vodrážka) – Beran, Koblasa (68. Beneš), Vladyka, Koudelka – Kopecký, Pokorný.

Choceň – Letohrad B 4:1
Fakta – branky: 21., 77. a 90 + 2. z pen. Myšák, 27. Strachota z pen. – 14. Slodičák. Rozhodčí: Zita (Načešice). ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (90 + 1. Zach). Diváci: 101. Poločas: 2:1. Choceň: Gerčák – Eisner, Baborák, Kratochvíl, Synek (77. Fikejz) – Novotný (84. Sklenář), Dostál, Krejza, Sloupenský (60. Kubíček) – Myšák, Strachota. Letohrad B: Moláček – Zach, Janoušek, Uhlíř, Vágner – Sita, Švercl (77. Svoboda), Pokorný, Lorenc (89. Petráček) – Slodičák (84. Dvořáček), J. Procházka (83. Černohous).

Svitavy – Žamberk 5:3
Fakta – branky: 2. a 27. Válek, 3. Ptáček, 24. Ovad, 90. vlastní – 18. a 20. Hrubý, 47. Breda. Rozhodčí: Štěpánek (Chrudim). ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 4:2. Svitavy: Jílek – Novák, Czehowský (54. D. Jukl), Petrila, Veselský – Bartoš, Chlup, Čížek, Válek (89. Vyhnánek) – Ovad (76. Frolo), Ptáček. Žamberk: Martinovský – Molnár, Pavelka, Trejtnar, T. Kotyza (28. J. Kotyza) – Franke, J. Huška, Breda, Jírů, Kos – Hrubý.

Lanškroun – Polička 1:2
Fakta – branky: 72. Knápek – 19. Poul, 66. Stejskal z pen. Rozhodčí: Beneš (Letohrad). ŽK: 3:2. ČK: 2:0 (86. Knápek, Popelář). Diváci: 220. Poločas: 0:1. Lanškroun: Wendlig – Stasiowski, Pavelka, Popelář, Šilar – Lechnýř (63. Fait), Savych, Smrkal (46. Vacek), Hostovský (70. Karlík) – Krejsar, Knápek. Polička: Slaný – Hašek, Jílek, Andrle, Vondra, Poul, T. Švec, Pazdera, Netolický (82. F. Švec), Stejskal, Navrátil (89. Mužík).

1. Pardubice B⋌ 23 16 1 2  4 69:28 52
2. Holice⋌ 23 14 5 0  4 62:29 52
3. Chrudim B⋌ 23 15 2 2  4 54:28 51
4. Slatiňany⋌ 23 14 3 2  4 55:22 50
5. Svitavy⋌ 23 13 2 2  6 60:38 45
6. Choceň⋌ 23 12 2 2  7 37:28 42
7. Polička⋌ 23 12 1 2  8 39:36 40
8. Česká Třebová⋌ 22  8 4 3  7 34:32 35