VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalové duely mládeže znovu nabídly pestré výsledky

Orlickoústecko - Fotbalové soutěže mládeže měly v uplynulých dnech na programu dalšíí soutěžní duely probíhající sezony.

20.4.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Čech

Východočeský přebor dorostu

19. kolo: MFK Trutnov – TJ Sokol Živanice 10:0, FK Jaroměř – SK Pardubičky 4:0, FC Vrchlabí – SK Vysoké Mýto 0:2 (branky: 84. Štanglica, 90. Švadlena), FK Letohrad – FC Slavia HK A 2:1 (branky: 34. Filip, 61. Faltus – 48. Kocourek), TJ Sokol Třebeš – FK Pardubice B 1:1 PK 4:5, MFK Nové Město n. M. – RMSK Cidlina 2:1, TJ Svitavy – FK Náchod B 1:2.

1. FK Pardubice B 18 15 0 3 54:12 42
2. MFK Trutnov 18 13 0 5 76:26 41
3. FC Slavia HK A 18 12 0 6 47:20 36
4. FK Jaroměř 17 12 0 5 51:30 36
5. FC Vrchlabí 17 11 0 6 37:35 32
6. MFK Nové Město 18 8 0 10 43:33 29
7. TJ Sokol Třebeš 18 9 0 9 41:44 29
8. RMSK Cidlina 18 8 0 10 47:52 25
9. FK Letohrad 17 6 0 11 37:51 19
10. SK Pardubičky 18 7 0 11 23:42 19
11. TJ Sokol Živanice 18 7 0 11 31:63 18
12. SK Vysoké Mýto 17 6 0 11 26:47 17
13. FK Náchod B 18 5 0 13 32:78 15
14. TJ Svitavy 18 5 0 13 30:42 14

Krajský přebor dorostu

21. kolo: Polička – Choceň 2:3 (branky: 40. Čori, 67. Vojta – 35. Kulhánek, 43. Gerčák, 54. Zachař), Přelouč – Holice 0:3, Slatiňany – Dolní Újezd 3:1, Litomyšl – Hlinsko 3:1, Třemošnice – Moravská Třebová 2:1, Ústí nad Orlicí – Česká Třebová 2:0 (branky: 6. Krátký, 32. Chalupník), Prosetín – Libchavy 7:3 (branky: 47. a 56. Vacek, 13. a 27. Mrázek, 8. Plachý, 11. Tichý z pen., 22. Spilko z pen. – 40. z pen. a 78. Pinkava, 81. Jetmar), Heřmanův Městec – Lanškroun 2:0 (branky: 38. a 63. Pilný).

1. Litomyšl 20 16 0 4 71:25 47
2. Holice 20 15 0 5 64:30 43
3. Ústí nad Orlicí 20 14 0 6 58:39 41
4. H. Městec 20 15 0 5 45:39 41
5. Česká Třebová 20 12 0 8 68:45 35
6. Choceň 20 11 0 9 49:41 34
7. Slatiňany 20 11 0 9 49:41 33
8. Dolní Újezd 20 10 0 10 47:42 31
9. Polička 19 9 0 10 37:35 27
10. M. Třebová 20 8 0 12 50:49 27
11. Třemošnice 20 9 0 11 37:45 27
12. Hlinsko 20 6 0 14 41:56 22
13. Prosetín 20 6 0 14 42:61 19
14. Libchavy 20 6 0 14 50:83 17
15. Lanškroun 20 6 0 14 25:62 17
16. Přelouč 19 5 0 14 26:66 16

I. třída dorostu, skupina B

13. kolo: Jablonné – Proseč 2:2 PK: 1:3 (branky: 81. Ryšavý, 84. Černohous – 14. a 43. Nadrchal), Sloupnice – Jaroměřice 3:5 (branky: 9. vlastní, 42. Kobr, 68. Mahurský – 15., 34. a 50. Mackerle, 8. Hejna, 25. Valenta), Horní Jelení – Žichlínek 8:2 (branky: 9., 38., 52. a 56. V. Moravec, 12. Stolín, 39. Slabý, 73. J. Moravec, 87. Tomáš – 4. Antes, 28. Falta), Vraclav – Svratouch 0:7 (branky: 6. a 10. Sádovský, 15. Šiler, 47. Gregor, 63. Jehlička, 70. Stodola, 80. Bureš), FC Jiskra 2008 – Tatenice 4:1 (branky: 4. a 66. Bula, 7. a 36. z pen. Girga – 90. Jednoróg).

1. Horní Jelení 12 12 0 0 63:13 32
2. Tatenice 12 9 0 3 40:19 27
3. Jablonné n. O. 12 8 0 4 45:24 25
4. FC Jiskra 2008 12 8 0 4 29:21 24
5. Svratouch 12 6 0 6 32:19 18
6. Borová 11 6 0 6 36:41 17
7. Žichlínek 12 5 0 7 30:29 16
8. Jaroměřice 12 4 0 8 28:34 13
9. Proseč 11 3 0 8 26:38 10
10. Sloupnice 12 2 0 11 28:63 8
11. Vraclav 12 3 0 9 15:71 8

Krajský přebor staršího žactva, skupina A

15. kolo: Přelouč – Třemošnice 3:2, Hlinsko – Slatiňany 2:2 PK 3:0, Prosetín – Holice 5:3, FK Pardubice B – Heřmanův Městec 11:0, Pardubičky – Vysoké Mýto 2:3 (branky: 19. Bednář, 41. Straka – 15. a 37. Novák, 47. Wimmer).

1. FK Pardubice B 15 14 0 1 106:9 42
2. Vysoké Mýto 15 12 0 3 75:16 35
3. Prosetín 15 12 0 3 61:28 35
4. Hlinsko 15 9 0 6 45:21 27
5. Přelouč 15 9 0 6 55:45 27
6. Pardubičky 15 6 0 9 28:40 18
7. Holice 15 5 0 10 32:71 17
8. Slatiňany 15 5 0 10 23:51 15
9. Heřmanův Městec 15 2 0 13 10:70 6
10. Třemošnice 15 1 0 14 18:102 3

Krajský přebor staršího žactva, skupina B

19. kolo: Česká Třebová – Litomyšl 4:0 (branky: 18. a 64. Štos, 23. a 58. Číž), Ústí nad Orlicí – Dolní Újezd 1:0 (branky: 26. Šafránek), Lanškroun – Libchavy 10:0 (branky: 2., 16. a 63. Doleček, 5. a 12. Janda, 40. a 45. Ďuriš, 23. Šebrle, 57. Zemach, 58. Pecháček), Svitavy – Polička 7:0, Choceň – Moravská Třebová 4:0 (branky: 16., 25. a 29. Škraňka, 56. Gerčák).

1. Svitavy 16 15 0 1 103:10 45
2. Lanškroun 16 14 0 2 67:14 43
3. M. Třebová 17 9 0 8 37:19 28
4. Choceň 16 9 0 7 38:32 26
5. Ústí nad Orlicí 15 8 0 7 30:23 25
6. Polička 16 8 0 8 38:47 24
7. Česká Třebová 16 6 0 10 30:48 19
8. Dolní Újezd 16 6 0 10 23:42 17
9. Litomyšl 16 4 0 12 13:35 14
10. Letohrad 16 5 0 11 17:70 14
11. Libchavy 16 4 0 12 4:60 9

Krajský přebor mladšího žactva, skupina A

15. kolo: Přelouč – Třemošnice 7:2, Hlinsko – Slatiňany 21:0, Prosetín – Holice 2:1, FK Pardubice B – Heřmanův Městec 17:2, Pardubičky – Vysoké Mýto 1:4 (branky: 32. Straka – 37. Švejda, 45. Houdek, 58. Mareš, 59. Loukota).

1. Hlinsko 15 14 1 0 161:11 43
2. Vysoké Mýto 15 12 3 0 120:10 39
3. FK Pardubice B 15 11 1 3 154:27 34
4. Pardubičky 15 10 0 5 83:40 30
5. Holice 15 9 1 5 73:45 28
6. Prosetín 15 5 0 10 34:72 15
7. Přelouč 15 5 0 10 46:110 15
8. Heřmanův Městec 15 3 0 12 16:114 9
9. Třemošnice 15 3 0 12 28:140 9
10. Slatiňany 15 0 0 15 9:155 0

Krajský přebor mladšího žactva, skupina B

19. kolo: FK Česká Třebová – Litomyšl 4:3 (branky: 13., 22. a 40. Daniel Šmíd, 50. Ptáček – 14. David Šmíd z pen., 30. a 60. Hanus), Ústí nad Orlicí – Dolní Újezd 7:3 (branky: 2í., 54. a 56. Špaček, 4. a 6. Koukol, 20. a 44. Hoffman – 9. Novotný, 11. Kárský, 22. Šimek), Lanškroun – Libchavy 3:0 (branky: 3. Janda, 24. Macháček, 34. Beneš), Svitavy – Polička 5:1, Choceň – Moravská Třebová 0:5 (branky: 28., 30., 33. a 53. Lexman, 43. Sotolář).

1. Moravská Třebová 17 15 0 2 56:30 45
2. Svitavy 16 14 1 1 112:33 43
3. Lanškroun 16 11 1 4 48:23 34
4. Ústí nad Orlicí 15 10 0 5 65:27 30
5. Česká Třebová 16 9 0 7 61:35 27
6. Choceň 16 6 1 9 48:71 19
7. Libchavy 16 5 1 10 50:61 16
8. Litomyšl 16 5 0 11 40:52 15
9. Polička 16 4 0 12 36:70 12
10. Dolní Újezd 16 4 0 12 34:90 12
11. Letohrad 16 3 0 13 24:82 9

Okresní přebor starší žáci

11. kolo: Vraclav/Zámrsk – TJ Sokol Sruby 6:0 (branky: 45. a 56. Plocek, 15. Klofanda, 33. Krobot, 66. Jiráček, 69. Peterka), Sloupnice/Jehnědí – TJ Jablonné nad Orlicí, z.s. 1:10 (branky: 64. Jiskra – 14., 44. a 56. Černohous, 21., 40. a 50. Kyllar, 25. Petrjánoš, 53. Appl, 66. Pišťáček, 69. Fogl.

1. TJ Jablonné 9 8 0 1 63:7 24
2. Vraclav/Zámrsk 9 8 0 1 33:4 24
3. TJ Sokol Sruby 9 3 0 6 13:35 9
4. 1. FC Žamberk 8 2 0 6 12:27 5
5. Sloupnice/Jehnědí 9 1 0 8 7:55 4

Okresní přebor mladší žáci, skupina A

10. kolo: TJ Sokol Rudoltice – FC Jiskra 2008 A 3:4 (branky: 9. a 30. Langšádl, 34. Prekop – 40. Látal, 55. Laczková, 63. Pekárek, 70. Chromek z pen.), Rokytnice v Orl.h. – FC Jiskra 2008 B 1:5 (branky: 32. Rajnohová – 5., 22. a 28. Zeman, 54. Martincová, 66. Roček), Sokol Boříkovice – TJ Luková 3:1 (branky: 4. Podolský, 35. Večeř z pen., 67. Macan – 33. Šípek).

1. TJ Luková 9 8 0 1 44:16 24
2. FC Jiskra 2008 B 9 7 0 2 41:18 21
3. FC Jiskra 2008 A 9 7 0 2 35:27 20
4. TJ Jablonné 8 5 0 3 44:12 16
5. Sokol Boříkovice 9 4 0 5 37:36 13
6. Rokytnice v Orl.h. 9 4 0 5 14:35 11
7. TJ Sokol Rudoltice 9 3 0 6 38:43 9
8. TJ sokol Tatenice 8 1 0 7 15:47 3
9. Verměřovice 8 0 0 8 18:52 0

Autor: Redakce

20.4.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Vidina trampského muzea nabírá na realitě

Jedním ze dvou laureátů letošní Ceny města je Karel Metyš.

Cena města zná letošní laureáty. Jsou dva

Bazén čekají opravy

Pardubický kraj, Moravská Třebová - Investice na rekonstrukci bazénu se zdvojnásobila.

Polští pašeráci utíkali od cigaret, čeští dopláceli pokuty

Pardubický kraj - Zásilku neproclených cigaret a také léků na výrobu drog zajistili o víkendu celníci v Pardubickém kraji.

Pánové se drželi při zemi, rybník jim vypálila počtem branek Tesařová

Orlickoústecko - Za vším hledej ženu. V případě manželů Tesařových ze Skuhrova to rozhodně platí. Zatímco Miroslav Tesař odešel z tohoto kola s minus pěti body, jeho žena Markéta se může těšit na cenu pro vítězku pátého kola Fortuna Tip ligy, když nasbírala spolu s bonusem bodů šestnáct.

'Umprumka' se chystá na oslavy pod záštitou prezidenta

Ústí nad Orlicí - 125 let od založení si v letošním školním roce připomíná Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí, dříve věhlasná ústecká „textilka". Jedno a čtvrt století od chvíle, kdy v bývalém okresním městě začala tradice textilního vzdělávání, připomene série akcí v rozmezí 8. - 10. června. Přípravy jsou nyní v plném proudu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies