Těchonín - Řetová 2:2, penalty 2:4

Než se Těchonín stačil rozkoukat, už prohrával s Řetovou o dva góly. Avšak hostím se následně moc nechtělo hrát a domácí se chytili šance, když těsně před poločasem snížil Moudrý. V obou kabinách byl o přestávce průvan. Hosté dokonce vyběhli do druhé půle se čtyřmi novými hráči. Nakonec se šlo do rozstřelu, který lépe zvládli hráči Řetové.

Fakta – branky: 44. Moudrý, 77. P. Dostálek – 3. Holínka, 14. M. Voleský. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 1:0. Diváci: 220. Poločas: 1:2. Těchonín: Riesner – F. Strnad, Makar, Jandejsek, Hynek, Krejčí (74. Kmošek), Peřina (36. Jironč), Kovanda, J. Dostálek, Moudrý (75. P. Dostálek), Špaček (84. O. Strnad). Řetová: Šilar – L. Bače (46. Berky), Šimek (46. Gloser), Provazník, Turek – Müller (46. R. Voleský), Flídr, Pilgr (63. T. Bače), M. Voleský – Vencl, Holínka (46. Sedláček).

Polička B - Libchavy 0:0, penalty 3:1

Pytel s brankami zůstal zavázán po celých devadesát minut. A hostím to neklapalo ani při penaltách, proměnili jedinou.

Fakta – rozhodčí: Preclík. ŽK: 2:1. Diváci: 75. Poločas: 0:0. Libchavy: Zeman – Rejent (60. T. Pinkava), Vaňous, Martinec (81. Šrom), Vítek, Ďuriš, Paukert, Urbanec (46. Motyčka), Boštík, Pavlák, Žídek (46. Blažek).

Verměřovice - Dlouhá Loučka 4:2

Ke koukání fotbal příliš nebyl. Obě týmům vázla kombinace, ale po přestávce mírné zlepšení nastalo. Domácím se rychle podařilo vyrovnat a výsledek otočit. Hosté si především nevěděli rady s dvojicí Kmeť – T. Sklenář. Po třetím gólu Verměřovice nakročily k výhře mílovým krokem.

Fakta – branky: 47. a 77. Kmeť, 56. T. Sklenář, 75. Škorpil – 31. a 87. Marván. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 0:1. Verměřovice: Hudec – Šípek (37. Mikula), Černaj, Smejkal, Tlapák (80. Štěpánek) – T. Sklenář, Chládek, Ptáček, Faltus, Škorpil, Kmeť (83. Marek).

Kunčina - Semanín 0:0, penalty 8:7

Šlágr byl ochuzen o fotbalové koření. Scházely góly, byť hra měřítko snesla.

Fakta – rozhodčí: Matoušek. ŽK: 3:4. Diváci: 157. Poločas: 0:0. Semanín: Šenkýř – Mazal, Herynek, Kovář (28. Votřel), Flídr, Nešický, Hajdari, Bednár, Špatenka, Dvořák, Zadražil (88. Kašpar).

FC Jiskra - Horní Újezd 2:1

Absence kanonýra Matoulka Jiskru dlouho v zápase nemrzela, protože záhy po začátku utkání se trefil Šmolík. Na něj dlouho nikdo nedokázal navázat. Až hostující Pechanec proměnil penaltu. Jiskra se vrhla do útoku a minutu před koncem vstřelila vítězný gól.

Fakta – branky: 4. Šmolík, 89. Dušek – 72. z pen. Pechanec. Rozhodčí: Sita. ŽK: 6:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. FC Jiskra 2008: Opravil – Jireš (86. Halanič), Pohanka (90. M. Ježek), Paulus, Málek (77. Maleček), J. Ježek, Koreň, Dušek, Vyšohlíd, Musil (90. Malý), Šmolík.