O prvních místech a tím pádem právu postupu je rozhodnuto v obou skupinách. Horní Ředice a Kunčina v následujících dnech musí vyslovit své stanovisko, jestli zkusí I. A třídu, nebo zůstanou.

Nedělní utkání na tom nic nemohla změnit. Ve skupině A druhá Proseč hostila Sruby, které už čekají na konec sezony. V jarní části to neklape, skřípe to herně, tím pádem nejsou ani výsledky. Z Proseče si odvezly pět branek. Domácí rozhodli o výsledku ve druhé půli čtyřmi góly. Hosté dvakrát snížili, přičemž v závěru jen korigovali.

V Zámrsku muselo hřmět. O poločasové přestávce se domácí probudili. Museli. Prohrávali 0:1, ale po pauze na Stolany vlétli. Hned z první akce vyrovnal Csernyanszký a stav krátce nato otočil Forgáč. Zámrsk se dostal na koně a pevně držel opratě. Dvoubrankový náskok pak zajistil Bálek a pojistku přidal Hovorka z penalty. Jenže hosté se nevzdali. Rovněž dostali výhodu pokutového kopu, snížili a devět minut před koncem zdramatizoval zápas Vácha. V závěru se domácí ubránili a vítězství 4:3 uhájili.

Skupina B měla v neděli pouze jeden zápas na programu 25. kola. Rezerva Poličky přivítala králickou Jiskru. Potřebovala vyhrát za tři body, aby měla jistotu, že se udrží. A mohla po zápase slavit. Porazila Jiskru 3:2. Domácí velmi dobře zahájili a záhy se ujali vedení. Hosté se dočkali vyrovnání po půlhodině hry. Postaral se o to Musil. Jenže Polička si vedení vzala po chvíli zpět. Po pauze pozorně bránila, nepotřebovala se nikam hnát. Čekala a dočkala se třetí branky. Jiskra v závěru ještě snížila, víc ovšem nestihla.

I. B třída - 25. kolo

Skupina A:

Proseč – Sruby 5:2. Branky: 41. z pen. a 58. Vopařil, 47. a 61. Marek, 81. Hromádka – 50. Jiráský, 84. Seidenglanz. Rozhodčí: Lukášek. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Sruby: J. Simon – Zavřel, Seidenglanz, L. Simon (54. Kulhánek), Šeda, M. Chadima, Gerčák, Jiráský, J. Novotný, L. Chadima, Rychtařík (68. Bělohlávek).

Zámrsk – Stolany 4:3. Branky: 48. Csernyanszký, 53. Forgáč, 58. Bálek, 66. z pen. Hovorka – 37. Tesař, 70. z pen. Meduna, 81. Vácha. Rozhodčí: Suchomel. ŽK: 4:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Zámrsk: Lorenc – R. Mudrich, R. Matoušek, Bálek, Csernyanszký (89. Zahradník), T. Houžvička, Forgáč, Hovorka, Jiráský, Novotný, D. Houžvička (75. Paďour).

Další výsledky: St. Mateřov – Choltice 7:0 (4:0). B: Fenyk 2, Hlaváček 2, Žďára, Hašek, O. Skalický. Cerekvice – Rozhovice 2:3 (1:0). B: J. Vostrčil, Uher – Dušek, vlastní, Voženílek. Řečany – St. Hradiště 4:5 (4:1). B: Tichý, Bank, Bendžík, Hostinský – Schejbal 2, Oulický, Chýle, Lexman. Tuněchody – Srch 4:2 (3:2). B: J. Adámek, Hanko, Mattuš, M. Adámek – Kopecký, Třešňák. H. Ředice – Sezemice 4:0 (1:0). B: Vrátil, Dujsík, Černý, Jelínek.

Skupina B:

Polička B – FC Jiskra 2008 3:2. Branky: 8. a 72. Bureš, 36. Findejs – 31. Musil, 88. Bula. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1. FC Jiskra 2008: Valčik – Loufek, Pařízek, Pohanka, Halanič (52. Bula), M. Ježek (75. Kalianko), J. Ježek, Paulus, Vyšohlíd, Matoulek, Musil.

Další výsledky: Dl. Loučka – Lanškroun B 1:3 (1:0). B: Marván z pen. – Hostovský, Fait, Doležal. Těchonín – Sloupnice 1:2 (0:1). B: Jironč – Vodehnal, Vondra. Řetová – Jablonné 0:1 (0:1). B: Filip. Semanín – Libchavy 3:0 (0:0). B: O. Kovář z pen., M. Kovář, Hajdari. Opatovec – H. Újezd 3:1 (3:1). B: Merkuda, Bubela, Telecký – Fógl. Verměřovice – Kunčina 4:0 (3:0). B: T. Sklenář, J. Sklenář, Tlapák, Krulikovský.