Verměřovice A – Svitavy B 2:0
Za krásného počasí se ze začátku hrálo nervózní utkání. Domácí se z počátku bránili, ale postupem času se začali dostávat do šancí, kdy spoléhali na rychlé úniky. První ještě gólem neskončil, ale při druhém ve 21. min. Michal Kmeť pláchl obraně, obešel brankáře a zakončoval do prázdné brány – 1:0. Ve 24. min. mohl přidat druhý gól, ale obránce stihl míč z brankové čáry vykopnout.
Ve druhé půli se také hosté začali dostávat do šancí a mohli vyrovnat, ale utkání v 70. min. rozhodl Jakub Smejkal, když po přihrávce Michala Kmeťe trefil krásnou střelou z velkého vápna pravý roh branky. Hosté se začali více tlačit dopředu, ale kontaktní gól již, především díky pozorné obraně domácích, nepřišel. Fakta – branky: Smejkal, Kmeť. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Pomezí – Sloupnice 4:1
Po oťukávacím začátku to byli hosté, kdo jako první zahrozil dvěma pěknými hlavičkami, Pecina však byl na místě. Domácí se dostávali do tempa postupně, jenže vítr z plachet jim po centru na chvíli sebral vlastenec. Ze zvýšené aktivity v závěru poločasu vytěžil vyrovnání Coufal. Druhá část byla domácím podání daleko lepší. Aktivitou a přesnou kombinací hýřilo celé mužstvo, efekt na sebe nenechal dlouho čekat. Nejprve důrazný Nespěšný přehodil obloučkem vyběhnuvšího gólmana Mikuleckého. Vzápětí po rohovém kopu zavěsil hlavou Červený a hosté šli do kolen. Čtvrtý zásah jim na cestu přibalil opět Nespěšný, prosadil se nadvakrát sám před gólmanem a v Pomezí se právem tleskalo. Fakta – branky: Nespěšný 2, Coufal, Červený – vlastní. Rozhodčí: Vašek (Včelákov). ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 1:1.

Rychnov – Vysoké Mýto B 1:1
Dopolední začátek zápasu neprospěl. Hra byla ospalá a nebýt přímého kopu v podání Pánika, který ve 22. minutě vytáhl gólman Hladík na tyč, neměla by se stovka diváků na co dívat. Druhý poločas, to byla jiná káva. Domácí sevřeli soupeře, ale veškeré střelecké štěstí si zřejmě vybrali v posledním přípravném zápasu proti Lanškrounu (6:5). Začalo to v 50. minutě, kdy Kylarovu penaltu chytil výborný brankář Hladík (ročník 92), který i v dalším průběhu přiváděl domácí střelce k zoufalství. Výčet šancí (Kylar, Z. Hlubinka, Grochol, Sekanina) by byl téměř nekonečný. Ujal se pouze další přímý kop Pánika ze 68. minuty, ale bylo to málo. Za neuvěřitelnou nemohoucnost přišel v nastavení trest. Standardka Svobody zapadla k tyči a zajistila hostům bod, ve který sami nedoufali. Fakta – branky: 68. Pánik – 90. Svoboda. Rozhodčí: Knoll (Jaroměřice). ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

D. Dobrouč – Libchavy 0:3
Zkušenější hosté měli hned na začátku štěstí. Míč, který mířil mimo branku, změnil po teči směr a zaplul do šibenice – 0:1. Dobrouč hru vyrovnala, ale Libchavy po chybě domácích zvýšily na 2:0. Ve druhém poločase zkušení hosté kontrolovali hru. Přesto Dobrouč docílila kontaktní branky, ta jim však nebyla uznána. V závěru pečetil z pohledu domácích krutou porážku třetím gólem libchavský Martinec. Větší ztrátou však je pro domácí zranění záložníka Ryšavého, který doplatil na agresivní hru hostí a včera absolvoval operaci ramene. Fakta – branky: Hofman, Kopfštein, Martinec. Rozhodčí: Adamský. ŽK: 2:3. Diváci: 300. Poločas: 0:2.

Králíky/ Č. Voda – Cerekvice 3:3
Duel dvou ambiciózních týmů skončil remízou. Domácím nestačilo ani tříbrankové vedení po prvním poločase. Ve druhé půli Cerekvice stav srovnala, když se za ni dvakrát trefil ještě na jaře sloupnický Vondra. Fakta – branky: Jar. Makar, Janků z pen., Šmolík – Vondra 2, Řehák. Rozhodčí: Zika. ŽK: 2:3. Diváci: 300. Poločas: 3:0.

Ústí n. O. B – Č. Třebová B 3:1
Domácí rezerva začala velkým tlakem, ale z gólu se radovala až ve 28. min. Přetažený centr do vápna vrátil před branku Grunta, Zachař vyhrál hlavičkový souboj a Bartakovič zblízka vsítil vedoucí gól – 1:0. Za nevyužité šance přišel trest. Hudač po změně stran z penalty vyrovnal. Vedení domácí však vrátil Dostál a pojistku přidal osvědčený střelec Zachař. Fakta – branky: Bartakovič, J. Dostál, Zachař – Hudač. Poločas: 1:0.