Choceň dostala od Chrudimi čtyřku

CHOCEŇ - Hosté byli po celé utkání lepší. Hned od prvních minut utkání si vytvořili převahu. V patnácté minutě kopali tři rohy, naštěstí pro domácí ani jeden nevyužili.

8.10.2007

Choceň nenavázala na vydařené vystoupení z minulého týdne proti Převýšovu a prohrála o tři branky s Chrudimí.Foto: DENÍK/Petr Wagenknecht

Namále měl brankář Hrdina při střele Dostálka, ale se štěstím skákající míč vyrazil. Ve dvacáté šesté minutě si poradil s domácí obranou Kopecký a dal na 1: 0. Hosté pokračovali v aktivitě, jejím vyústěním bylo břevno Semeráda. Za chvíli se branková konstrukce otřásala znovu, když hlavičkoval Adámek. Chrudim se do přestávky gólu přeci jen dočkala. Gól do šatny padl poté, co Kopecký prohodil obránce, Rahimič udělal Hrdinovi kličku a do prázdné brány dával na 0:2.

Po přestávce se osmělili i domácí. Lanka špatně odkopl míč, ale jeho chybu Michal se Smejkalem využít nedokázali. Další tyč nastřelila Chrudim díky Holubovi. Ten vystřelil a Hrdina vytáhl konečky prstů právě na konstrukci branky. Jiskřička naděje pro domácí vysvitla v 68. minutě. Šulc zahrával roh na Janderu a ten z voleje trefil na 1:2. Radost Chocně však netrvala dlouho. Prakticky okamžitě odpověděl Vácha, když protlačil míč pod padajícím Hrdinou – 1:3. Vácha se málem radoval o několik okamžiků později znovu, když přehodil Hrdinu. Čejka však zachránil, protože vykopl z prázdné brány. V 90. minutě přišel krásný okamžik choceňského Šabaty, který přehodil nádherně brankáře, ale bohužel i branku. Konečné slovo patřilo hostům. Odražený míč do sítě dopravil v poslední minutě Kubík.

8.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Šest nejčastějších chyb při výběru toalety

Obyvatele Pardubického kraje nejvíc trápí neutěšené silnice.

Obyvatele Pardubického kraje nejvíc trápí neutěšené silnice

Most k nemocnici podrží ocel

Pardubice - Na nadjezdu k Pardubické nemocnici, z něhož se na začátku září při vytrvalém dešti zřítila betonová deska, začaly stabilizační práce. Most, který převádí silniční dopravu přes železniční trať vedoucí z Prahy na Českou Třebovou, budou držet ocelová lana a sítě. Měly by zachytit případné další padající části betonu.

Máslo za šedesát? Nejsem blázen, raději si vyrobíme svoje domácí

Orlickoústecko, Svitavsko - „Máslo v akci za 47 korun,“ pípne zpráva v mobilu. Právě teď je velmi důležitá. Během hodiny ale zásoba „akčního“ másla zmizí a co hůř, není ani to drahé.

Hostitelé nedarovali návštěvníkům výslužku

Pardubický kraj /KOMENTÁŘ/ - Že by se radovaly veskrze domácí celky, se dlouho ve fotbalovém krajském přeboru nestalo.