Derby rezerv pro Třebovou

ORLICKOÚSTECKo - O víkendu se hrála krajská fotbalová I. B třída. Zatímco Libchavy prohrály v Sebranicích, rezerva České Třebové porazila vysokomýtské „béčko“

2.10.2007

ilustrační fotoFoto: DENÍK/Petr Wagenknecht

Sebranice – Libchavy 3:1

V prvním poločase měli domácí sice mírně navrch, ale bez větších gólových šancí. Po změně stran hráči Sebranic vystupňovali tempo, zatlačili protivníka a v 65. minutě se dočkali vedoucí branky z kopačky Karala. Jen o čtyři minuty později zvyšoval Kalánek a tento dvojitý úder byl rozhodující. Hosté se sice snažili s výsledkem něco udělat, ale po zásahu Horníčka čtvrt hodiny před koncem rezignovali. Korekce na 3:1 byla kosmetická.

Roman Žďárský, trenér Libchav: „První poločas jsme byli lepší, vytvořili jsme si šance na vstřelení branky. Do druhé půle jsme šli s tím, že se pokusíme výhru strhnout na svou stranu, ale po svou hrubých individuálních chybách jsme dvakrát inkasovali. Poté jsme otevřeli obranu a dostali třetí gól. Po prostřídání se hra zlepšila a my dali na 3:1.“

Fakta – branky: 65. Karal, 69. P. Kalánek, 77. Jan Horníček – 85. Motl. Rozhodčí: Kopáč (Vápno). ŽK: 2:2. Diváků: 220. Poločas: 0:0. Libchavy: Zeman – Karpíšek, Kozel, P. Vídeňský – D. Vídeňský, Kopfštein, Vincenz, Gyömber – Koupil, Felgr (Motl, Čada, Šťovíček).

V. Mýto B – Č. Třebová B 1:2

V prvním poločase byli domácí, kteří neproměnili řadu šancí, lepší. Do vedení se dostali ve 30. minutě Bartošem. Ve druhé půli se hra domácích zhoršila, soupeř byl aktivnější, měl balon více ve své moci. Vyrovnávací branku vstřelil Gremlica střelou do šibenice a výsledek otočil Grepl.

Miroslav Krýda, trenér Vysokého Mýta B: „Na našem týmu je vidět, že druhé poločasy jsou slabší kvůli horší fyzické kondici.“

Tomáš Abt, trenér České Třebové B: „První poločas jsme nehráli moc dobře, domácí se dostali do vedení 1:0. Po domluvě o přestávce se náš výkon zlepšil a tým dovedl zápas do vítězného konce.“

Branky: Bartoš – Gremlica, Grepl. Rozhodčí: Kvaček. ŽK: 3:3. Poločas: 1:0. V. Mýto B: Kovařík – Úskoba, Bureš, Šikl, Tupec, Kysilko, Rozlívka, Krýda, Podroužek, Bartoš, Ondo (Dvořák, Sejkora, Chleboun). Č. Třebová B: Hotmar – Voleský, Maco, Mazura, Jakš, Gremlica, Grepl, Štarman, Hurt, Tomeš, Halbrštát (Zadražil, Urbanec, Fater).

2.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

V centru Vysokého Mýta vyrostly nové koupelny.
21

V centru Mýta vyrostly nové koupelny

Prověřovací okrskové cvičení hasičů v Nekoři.
8

Cobra rozčísla dřevo i železo

Pojede na třetí MS v řadě. A bude pomáhat Štybarovi a spol.

Východní Čechy, Hradec Králové /ROZHOVOR/ - „Budu k dispozici dalším českým závodníkům,“ říká Jiří Polnický.