Čistá – Ústí n. O. B 1:3 (1:2)
Domácí byli zkraje opticky lepší, ale když Pavlák zahodil vyloženou šanci, přišel trest a Kalousek otevřel skóre. Potom si sice gólman po dlouhém autu L. Severy srazil míč do vlastní sítě (1:1), ale ještě do poločasu hosté z penalty za ruku zase vedli. Po hodině hry přidal Ráb hlavou třetí zásah a domácí se přes veškerou snahu nedokázali až do konce prosadit.
Fakta – branky: vlastní – Kalousek, Motl z penalty, M. Ráb. Rozhodčí: Havránek.

Řetová – Libchavy 2:1 (1:1)
Povedený vstup do utkání nasměroval Řetovské k důležitému bodovému zisku v boji o záchranu. Bohunek si vzal v osmé minutě míč a své sólo zakončil dokonale – 1:0. Od té doby mysleli domácí spíše na obranu a čekali, co soupeř vymyslí. Ten bušil do nepropustné obrany tak dlouho, až ve 33. minutě dostal výhodu pokutového kopu, který proměnil Dostál – 1:1.
Po přestávce se hra přelévala ze strany na stranu, ale pohříchu jen od vápna k vápnu. Jedinou akci, na kterou se dalo dívat, byla rozhodující branka. Po kolmé nahrávce na Bohunka se dostal ke střele Vaňous, čímž stanovil konečný výsledek na 2:1. Výborný výkon podala trojice rozhodčích.
Fakta – branky: Bohunek, Vaňous – Dostál z penalty. Rozhodčí: Scheib. ŽK: 3:3. Diváci: 350.

Jablonné – Verměřovice 2:1 (1:1)
Očekávání se naplnilo. Derby vidělo 450 diváků. Větší radost měli v úvodních minutách příznivci Verměřovic. Hosté zahrávali v páté minutě trestný kop, obrana domácích neuhlídala J. Sklenáře, který hlavou otevřel skóre. V dalším průběhu se hra přelévala ze strany na stranu, ale bez vážnějších šancí. Jablonné vyrovnalo v 25. minutě. Krejčí unikl po pravé straně, naservíroval míč před branku Kaškovi, jenž už věděl, co s ním má udělat.
Domácí potřebovali zvítězit, k čemuž jim pomohla 51. minuta. Lička byl faulován v pokutovém území a exekutor penalty Čermák bezpečně poslal Jablonné do vedení. Hosté se k ohrožení branky ve druhé půli příliš nedostávali, více vzruchu bylo na polovině Verměřovic. Velkou šanci spálil Krejčí, když sám před gólmanem trefil pouze spojnici břevna a tyče. Smůlu neprotrhl ani Lička, jehož pěkná hlavička po rohovém kopu neměla potřebnou razanci. Utkání tak skončilo těsným vítězstvím domácího mužstva.
Fakta – branky: Kaška, Čermák z penalty – J. Sklenář. Rozhodčí: Kotyza. Diváci: 450.

Lanškroun B – M. Třebová B 3:0 (3:0)
V Lanškrouně bylo hotovo po prvním poločase. Domácí na hřišti dominovali, nastříleli tři branky a nepřipustili žádné komplikace na cestě za vítězstvím.
Fakta – branky: vlastní, Fait, Z. Vacek.

Sezemice – Zámrsk 1:1 (1:1)
Celky si body spravedlivě rozdělily.
Fakta – branky: J. Kašpar – Peterka. Rozhodčí: Zita. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

V. Mýto B – Dobříkov 1:1 (1:0)
Sestupem ohrožený Dobříkov vyválčil remízu v Mýtě.
Fakta – branky: Podmajerský z penalty – Rychtařík.

I. B TŘÍDA – skupina B, další výsledky:
K. Horka – Janov 0:4 (0:1). Branky: Bureš 2, Knap, Kramář.
Sebranice – Polička B 1:2 (1:1). Branky: Malý – Dobeš, Kysilko.
Cerekvice – Kunčina 2:2 (1:1). Branky: R. Šeda, Pražák z pen. – Pešava, T. Brychta.

Chroustovice – Luže 0:0.
Rohovládova Bělá – Řečany nad Labem 4:0 (2:0). Branky: Jelínek 3, V. Zavřel.
Rosice nad Labem – Sokol Mnětice 2:1 (1:1). Branky: Vratišovský, M. Bartoš – Závorka.
FC Nasavrky – Přelouč B 1:0 (0:0). Branka: Soudek.
FK Kameničky – SK Holice B 1:3 (0:2). Branky: Janáček – Kopa, Černý, Derka.

1. Luže                     ⋌ 17 12 3  2 37:15 39
2. Nasavrky               ⋌ 17 11 3  3 45:23 36
3. Sezemice               ⋌ 17  8 5  4 30:25 29
4. Chroustovice          ⋌ 17  9 2  6 21:20 29
5. Vysoké Mýto B        ⋌ 17  8 4  5 29:23 28
6. Řečany n. Labem    ⋌ 17  8 3  6 24:28 27