Co výjezd, to pokutové kopy

Orlickoústecko - Krajská fotbalová I. A třída: Šňůra v podání vysokomýtské rezervy nebyla prolomena ani v Načešicích. Je to dobře, protože potřetí si tak zajistila body ze hřiště soupeře.

11.9.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Petr Pelíšek

A jak jinak mohl zápas dopadnout než na pokutové kopy. Diváci za devadesát minut neviděli gól. Museli si počkat do rozstřelu, který lépe vyšel hostím. To v Letohradu se fanoušci, kterých moc nedorazilo, nenudili. Viděli osm gólů rovnoměrně rozdělené do obou poločasů. Více jich dala domácí rezerva a silného protivníka zdolala 5:3. Na startu druhé půle prohrávala po penaltě, kterou jí ale rozhodčí záhy vrátil. Klíčový zásah Letohradu měl na svědomí Pokorný.

Načešice – Vysoké Mýto B 0:0, penalty 2:4. rozhodčí: Matoušek. ŽK: 2:1. Diváci: 110. Vysoké Mýto B: Krátký – Pecháček, Škeřík, Krýda (53. Mráz), Chadima, Valášek (77. Horáček), M. Fišer, Štanglica, Hájek, Surma (67. Dostál), D. Fišer.

Letohrad B – Pomezí 5:3 (2:2). Branky: 11. a 79. Pokorný, 28. Slodičák, 51. Lorenc z pen., 90. Černohous – 20. a 26. Leinweber, 49. Mička z pen. Rozhodčí: Volný. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Letohrad B: Moláček – Černohorský, Petráček, Vaníček, Procházka – D. Preclík (63. Beneš), Pokorný, Sita (88. J. Preclík), Dvořáček (84. Stejskal) – Lorenc (90. Janoušek), Slodičák (78. Černohous).

Autor: Miroslav Bednář

11.9.2017 VSTUP DO DISKUSE

Utržený kus betonu se z nadjezdu na Kyjevské zřítil z výšky několika metrů. Nikoho nezranil, škody nezpůsobil, stav mostu ale musí ověřit statik.

Most k nemocnici podrží ocel

Máslo za šedesát? Nejsem blázen, raději si vyrobíme svoje domácí

Hostitelé nedarovali návštěvníkům výslužku

Pardubický kraj /KOMENTÁŘ/ - Že by se radovaly veskrze domácí celky, se dlouho ve fotbalovém krajském přeboru nestalo.