Vysoké Mýto uhrálo s Náchodem pouze bod, Česká Třebová podlehla favorizovanému Trutnovu vysoko 0:3 a přestavěné mužstvo Českého Brodu nedalo šanci hráčům Letohradu.

FK Česká Třebová – MFK Trutnov 0:3
Domácím se utkání nepovedlo a po celou dobu tahali za kratší konec. Navíc museli pro zranění odstoupit oba stopeři. Jak jsou jejich komplikace vážné, bude otázkou. Řadu kvalitně rozvíjejících se akcí nebyli Třebovští schopni dotáhnout do lepší finální fáze. Trutnov měl hru založenou na pevné defenzivě a z rychlých brejků se dostával do vyložených šancí.
První viděli diváci v 16. minutě. Obránce Kubásek namazal hostujícímu Kejzlarovi, jehož střelu k tyči s námahou Hejl vyrazil. Z následného rohu se pokoušel o zakončení „koníčkem" Kilevník, nicméně branku přestřelil. Pozornost brankáře Šťastného vyzkoušel na druhé straně Ptáček a neúspěšná byla i hlavička Nágla. Po půlhodině hry podnikli Trutnovští rychlý brejk, na jehož konci se znovu zaskvěl Hejl a domácí podržel. To se mu nepodařilo ve 40. minutě, kdy poslal hosty do vedení Horák.
Obraz hry se nezměnil ani ve druhé půli. Trutnovští na tom byli mnohem lépe a vedení navýšili, když v 64. minutě pálil Landyš – 0:2. Třetí gól přišel v 78. minutě. Faul na pronikajícího Landyše v pokutovém území potrestal proměněnou penaltou Kilevník. V závěru mohli Trutnovští náskok ještě zvýšit, ale Holubec v dobré pozici přestřelil a v posledních sekundách odvrátil další pohromu Hejl.

Fakta – branky: 40. Horák, 64. Landyš, 78. Kilevník z penalty. Rozhodčí: Řeháček. ŽK: 0:1. Diváci: 120. Poločas: 0:1. FK Česká Třebová: Hejl – Kubásek, Strnad (64. Pešek), Nágl (43. Borek), Novotný – Zahálka, Kopecký – Nespěšný, P. Urbanec, Grepl (79. Rataj) – Ptáček. FK Trutnov: Šťastný – Křižovič, Horák, Makovský, Landyš – Matějka (89. Tobiáš), Tauchman (73. Kamitz), Kovář, Kilevník (82. J. Holubec) – Kejzlar (85. Šulitka), P. Holubec (90. Rejl).

SK Vysoké Mýto – Náchod 0:0 penalty 3:4
Plán zněl jasně, co nejdříve se odpoutat od sestupových příček.
Jenže hned úvodní duel naznačil, že to nebude samo sebou. Náchodští přijeli velmi dobře připraveni a utkání bylo vyrovnané.
Mýtští se dostali do první šance až v 25. minutě, kdy si na Konečného rohový kop nejvýše naskočil Pecháček a jen o pár centimetrů minul branku. Zanedlouho to zkoušel po centru Malinského Mach, ani on neměl štěstí. Výčet příležitostí v první půli uzavřel těsně před poločasem opět Mach.
Spolupráce Konečného
s Pecháčkem při rohovém kopu zafungovala i v úvodu druhé půle, ani tentokrát však nemusel brankář Kobos pro míč za brankovou čáru.
Náchodští přijeli s urputnou defenzivou a do pokutového území Mýta se nedostávali. Až po hodině hry se „ohřál" i gólman Černík při pokusu Hlavy. Následně už počítali šance pouze domácí. Smůlu měl hlavně Mach, jenž ztroskotal dvakrát a v samém závěru mohl oslavit návrat na hřiště Sedlák, jenže branku v dobré pozici netrefil.
Neúspěšné pokutové kopy pak odsoudily Vysoké Mýto k zisku jediného bodu, zatímco Náchod si odvezl dva. Mýto podalo solidní výkon, bez vstřelené branky se ale vyhrát nedá.

Fakta – rozhodčí: Severýn. ŽK: 3:3. Diváci: 220. Poločas: 0:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Žák, Pecháček, Konečný, Hock – Štěpánek (76. Sedlák), Daněk, Kopřiva, Malinský – Mach (85. Krátký), Benda (60. Svoboda). FK Náchod: Kobos – Bohuslav, Rompotl, Kábrt, Michal Moravec – Srkal, Brich (68. Vejprava), Malý, Punar (83. Vrabec) – Hlava, Martin Moravec.

Český Brod – FK Letohrad 3:0
Letohrad zavítal na půdu posledního celku po podzimní části. Jenže v rozhovoru s trenérem Františkem Dvořákem bylo zmíněno, že mužstvo Českého Brodu je prakticky úplně nové a jeho ambice rapidně vzrostly.
A projevilo se to. „Možná pro nás bude dobré, když Český Brod chytneme hned v prvním kole, neboť nebude tolik rozehraný," přemítal trenér Dvořák.
Mýlil se.
Domácí se už ve třetí minutě dostali do vedení a velmi často zamykali letohradský tým před vlastním pokutovým územím. V 19. minutě dokonale rozebrali obranu, míč několikrát putoval zleva doprava, až se do velké šance dostal Fikejz, jenž netrefil prázdnou branku. Hosté to zkoušeli hlavně z brejkových situací, několikrát ohrozili branku Bartalského, scházela přesnost. Do slibné šance se dostal dvakrát Kabourek, bohužel neměl seřízená mířidla.
Trenér Dvořák poslal na hřiště druhého útočníka, proti zkušenému soupeři se ale hosté střelecky neprosadili. Domácím se v 62. minutě naskytla možnost navýšit skóre a Fikejz se toho chopil, když lehkou tečí překonal Satoriu. Definitivně jasno bylo v 77. minutě. Nepokrytý Walter vsítil třetí gól. Ačkoliv se Letohradští v závěru snažili o čestný úspěch, žádnou šanci neproměnili.

Fakta – branky: 3. Ansuma, 62. Fikejz, 77. Walter. Rozhodčí: Míč. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0. FK Letohrad: Satoria – Krystl (46. Konečný), Strasmeier, Macek, P. Štěpán – Šponar (86. Lorenc), Linhart, Tichý, Kail, J. Štěpán – Kabourek (74. Vaniš).

Pardubice B – Jiskra Ústí nad Orlicí 0:0 penalty 4:3
Na umělou trávu v Ohrazenicích mířili fotbalisté Ústí, kde se střetli s pardubickým béčkem. První šanci zaznamenal domácí Dostálek, ale radost mu zmařil Zavřel. Pardubičtí hrozili nadále z velkého množství rohových kopů, přesto se šlo do kabin za stavu 0:0. Druhá půle se odehrávala převážně ve středu hřiště. Ústečtí se dostali do ojedinělé příležitosti v 72. minutě, kdy předvedl své umění Vaňous. Protáhl se kolem tří protihráčů a gólman Knobloch jeho přízemní střelu s námahou vyrazil. Pozorná ústecká obrana už poté nedovolila rezervě žádnou akci, která by vedla ke gólu, a šlo se na penalty. V nich se blýskl Knobloch, když kryl pokusy Hudce a Zavřela.

Fakta – rozhodčí: Novák (Nová Paka (Vít, Hůlka). ŽK: 2:2. Diváci: 80. FK Pardubice B: Knobloch – Pešek, Kopřiva, Němeček, Konvalina – Dostálek (40. Fidler, 67. Křivka), Šejvl, Jiroutek, Portyš – Rydval (37. Kopecký), D. Pánek. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Zavřel – Felcman, Hudec, Felgr, Coufal – Smejkal, Brabec, Falta, Langer (84. Rejda) – Vaňous (90. Kaláb), Souček (77. Kukla).

1. Dobrovice 16 11 3 2 0 37:8 41
2. Benátky n. J. 16 9 4 1 2 30:14 36
3. Trutnov 16 8 2 4 2 31:9 32
4. Živanice 16 8 2 3 3 21:13 31
5. Kutná Hora 16 8 2 1 5 27:19 29
6. Jablonec n. J. 16 8 2 0 6 29:29 28
7. Ústí nad Orlicí 16 6 3 2 5 23:21 26
8. Letohrad 16 6 2 2 6 19:18 24