Šest utkání skončilo jejich vítězstvím za tři body. Po penaltách se pak z výhry těšil také Brandýs nad Orlicí. V sobotu se hrály dva zápasy. Rezerva Jiskry hostila Sopotnici a šlo o hodně zajímavý a dramatický duel. Po poločase to pro hosty vypadalo výborně. Brankami Vávry a Kubišty se závěrem první půle vedli 2:0. Sami ale v kabině ještě netušili, co se bude na hřišti dít, až z ní vyjdou. Domácí se zahřívali a v 68. minutě zaveleli k obratu, na který Sopotničtí nedokázali reagovat. Čtyřmi góly béčko otočilo vývoj a bralo cenné tři body. Druhý sobotní duel se hrál v Dolní Čermné. Trápící se celek přivítal favorita ze Žamberka, jenže hosté se nedokázali v koncovce prosadit, tudíž domácím stačil jediný gól k tomu, aby se odpoutali z předposlední příčky, kam spadla Sopotnice. V závěru utkání padly i dvě červené karty. Ještě hůře jsou na tom Mistrovice. Porážka na hřišti silného Klášterce se dala očekávat, jenže už je celkově desátá a začíná být jasné, že Mistrovičtí se budou muset zaměřit na boj o záchranu. Naopak Klášterec dále pokračuje v dobrých výkonech. Je s podivem, jak vysoko se pohybuje, když se podíváme, že je v kolonce obdržených branek (27) čtvrtý nejhorší. Sedmadvacet gólů už vyfasoval také Brandýs nad Orlicí. Posledně dva z nich od Rudoltic. Domácí přišli o tříbodové vítězství dvě minuty před koncem. Ale hlavu nevěšeli, v penaltovém rozstřelu brali druhý bod. Na jakýkoliv zisk mohl zapomenout Rybník. Dolní Dobrouč není zvyklá doma rozdávat a nehodlala tuto tradici porušit. Zápas se lámal zkraje druhé půle, kdy dal domácí Vágner uklidňující branku. Podobně na tom mohl být také Žichlínek, který se střetl s Českými Heřmanicemi. Rovněž dal ze začátku druhého poločasu druhý gól, avšak vzápětí také přišel o vyloučeného Suchomela a hosté se tím pádem dostali do hry. Po devíti minutách snížili, ale další příležitosti k vyrovnání nevedly. Magnetem kola se dá označit zápas Němčic s Tatenicemi. Prvně jmenovaný celek uštědřil lídrovi soutěže první porážku po 90 minutách. Tatenice se ujaly vedení, ale Borek o chvíli později vyrovnal a Kovář obrat dokončil. V tabulce to žádnou změnu nezpůsobilo, Tatenice i nadále vedou s náskokem tří bodů.

FC Jiskra B – Sopotnice 4:2
Fakta – branky: 68. Fňouk, 76. Skoták, 80. Kopecký, 86. Hnátnický – 19. Vávra, 45. Kubišta. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 2:3. Diváci: 90. Poločas: 0:2.
Dolní Čermná – Žamberk B 1:0
Fakta – branky: 41. Mar. Bednář. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 6:5. ČK: 1:1 (88. Hubálek – 88. Dvořák). Diváci: 83. Poločas: 1:0.
Žichlínek – České Heřmanice 2:1
Fakta – branky: 26. Ptáček, 55. Doležal – 68. Kučera. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 0:2. ČK: 1:0 (59. Suchomel). Diváci: 200. Poločas: 1:0.
Brandýs nad Orlicí – Rudoltice 2:2 penalty 4:2
Fakta – branky: 13. Hanzl, 77. Sloupenský – 56. Stránský, 88. Nastoupil. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Dolní Dobrouč – Rybník 3:0
Fakta – branky: 26. Švercl, 51. Vágner, 78. Zastoupil. Rozhodčí: Pinkava. ŽK: 5:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0.
Němčice – Tatenice 2:1
Fakta – branky: 21. Borek, 48. Kovář – 15. Kristek. Rozhodčí: Kerhát. ŽK: 4:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1.
Klášterec nad Orlicí – Mistrovice 5:2
Fakta – branky: 52. a 87. M. Fišer, 4. Sabota, 40. Rous, 71. Šroler z pen. – 25. Kovář, 55. Jansa. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 2:2.

1. Tatenice 11 9 0 2 30:10 27
2. Žamberk B 11 8 0 3 34:15 24
3. Klášterec n. O. 11 7 0 4 31:27 22
4. Dolní Dobrouč 10 7 0 3 31:18 21
5. Němčice 11 7 0 4 31:20 21
6. Brandýs n. O. 11 7 0 4 21:27 18
7. Žichlínek 11 6 0 5 21:20 16
8. FC Jiskra 2008 B 11 6 0 5 20:22 16