VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

15.7.2017

Za smrt podnikatele padly vysoké tresty

Hradec Králové, Vysoké Mýto - Pět až čtrnáct let, to jsou tresty, které padly v kauze vyděračů, kteří mají na triku dva únosy podnikatelů.

14.7.2017

Červen provázely i velké požáry

Orlickoústecko - Během června zasahovali profesionální hasiči na Orlickoústecku u devatenácti požárů.

14.7.2017

Řidič nadýchal přes dvě promile

Žamberk - Že alkohol za volant nepatří, se přesvědčil sedmatřicetiletý muž, když ho ve středu v Žamberku při běžné silniční kontrole zastavili policisté.

13.7.2017

Vandal oloupal kůru ze stromu

Pardubický kraj, Chrudim /OD SOUSEDŮ/ - Chrudimské strážníky přivolal v úterý po čtrnácté hodině do Fibichovy ulice telefonát. Oznamovatel v něm nahlásil poškozený strom, který zde stál.

13.7.2017

Policisté jeli umravňovat nájemníka do domova důchodců

Pardubický kraj, Horní Jelení /OD SOUSEDŮ/ - Domovy pro seniory jsou místem klidu, míru a tichého odpočinku. Zpravidla. A i v tomto se občas najde nějaká ta výjimka. Třeba v Horním Jelení.

13.7.2017

Jel od benzinky, nedal přednost

Letohrad - Policie zveřejnila podrobnosti nehody, která se stala v úterý ve dvě odpoledne u čerpací stanice EuroOil.

12.7.2017

Střet motorky s autem si vyžádal přílet vrtulníku

Pardubický kraj, Březová nad Svitavou - Hlavní tah na Brno zablokovala v pondělí odpoledne téměř na dvě hodiny nehoda, při které musel zasahovat i záchranářský vrtulník.

12.7.2017

Podvody s masem měly stát připravit o 77 milionů korun

Pardubický kraj - Policisté uzavřeli vyšetřování rozsáhlého daňového podvodu. Rozšířil se seznam škod, ale také obviněných osob.

12.7.2017

Pomáhali řidiči nákladního auta. Ne s kolem, ale s bolavým zubem

Pardubice - Kamion jedoucí z Chrudimi do Pardubic musel neplánovaně zastavit. Příčinou nebyla ale závada u vozidla ale u řidiče. 

12.7.2017

Zfalšované údaje „vydělaly“ tisíce

Pardubický kraj, Chrudim - Policisté z hospodářské kriminálky zahájili trestní stíhání dvaačtyřicetileté ženy z Chrudimi, kterou podezírají z podvodu.

12.7.2017

Jeřáb tahal kamion z příkopu

Ústí nad Orlicí - V úterý o půl druhé odpoledne došlo k nehodě na silnici na Andrlův chlum, kde sjel do příkopu kamion s návěsem. Během vyprošťovacích prací byl provoz odkloněn přes Řetovou a Českou Třebovou.

11.7.2017

Pobral strojky, občerstvil se sladkostmi a odjel na kole

Pardubice - Krade se kde co, policie v Pardubicích například pátrá po zloději, který vybral kadeřnictví v Polabinách.

11.7.2017

Lup ze skladu za čtvrt milionu

Pardubický kraj, Moravská Třebová - Práce ve skladu nepatří mezi nejlépe placená zaměstnání, a možná i proto si chtěl šestadvacetiletý muž finančně přilepšit.

11.7.2017

Opilá řidička nezvládla zatáčku

Pardubický kraj, Hlinsko - V neděli kolem sedmnácté hodiny nezvládla dvaatřicetiletá řidička „ukočírovat“ Opel Corsa a na silnici III. třídy ve směru od Hlinska na Hamry nabourala. Za volantem přitom vůbec neměla sedět.

11.7.2017

Policie nemusela zasáhnout, ukradené sudy vrátili

Pardubický kraj, Sloupnice - Sobotní turnaj v malé kopané s následnou zábavou měl ve Sloupnici nepříjemnou dohru. Pořadatelé vyrušili při krádeži prázdných pivních sudů několik pachatelů.

10.7.2017

Policie se zajímá o šiřitele dětského porna

Pardubický kraj – Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) se pustila po stopách pedofilů stahujících a dále sdílejících dětskou pornografii.

10.7.2017

Leguán zápasil s hasiči. Nejprve vedl, nakonec prohrál

Ústí nad Orlicí - Mrška vychytralá. Tak mohli ústečtí hasiči s úsměvem mluvit o leguánovi, který si nevážil snahy svého majitele vyrazit na procházku a při první možné příležitosti se v neděli po 21. hodině z vodítka protáhl. A byl pryč.

10.7.2017

Strážníci řešili hádky a napadání

Pardubický kraj, Chrudim /OD SOUSEDŮ/ - Po páteční večerní hádce, kdy muž své partnerce sebral mobilní telefon a klíče od bytu, aby je hodil do řeky, se stala v Chrudimi další šarvátka.

10.7.2017

Nehoda a příliš žhavý výfuk

Pardubice/Chrudim - K hrozícímu požáru vozu vyjížděli hasiči v sobotu do Heřmanova Městce. Žhnutí kolem výfuku způsobené technickou závadou však ještě před jejich příjezdem zažehnala majitelka vozidla.

8.7.2017

Se začátkem prázdnin začali někteří lidé i nezřízeně pít

Pardubice - Počet opilých doslova do němoty od počátku prázdnin zaměstnává v Pardubicích městskou policii i zdravotníky. 

8.7.2017

Kdo pomůže odhalit sprejera?

Pardubický kraj, Chrast - Na chrasteckém stadionu a v jeho blízkém okolí řádí neznámý sprejer. Podle charakteristických čmáranců, zanechaných například na tabuli časomíry, na zákazové dopravní značce nebo na odpadovém kontejneru, půjde zřejmě ve všech případech o dílo jediného autora pochybných výtvarných kvalit. 

8.7.2017

Opilý hrozil strážníkům smrtí, sám však za pár dní zahynul

Pardubický kraj, Chvaletice - Lidé ve Chvaleticích se báli chodit kolem ležícího opilého muže, který si po páté ráno ustlal v parku nedaleko restaurace, a volali na pomoc městskou policii. Když strážníci dorazili na místo, našli nejprve jen jeho batoh a telefon, opilého objevili až o kus dále.

8.7.2017

Vloupání mají hodně společného

Pardubický kraj, Chrudim - Ve čtvrtek přijali policisté dvě oznámení o vloupání do osobních motorových vozidel. K oběma případům došlo v nočních hodinách ze středy na čtvrtek.

8.7.2017

Nehody zbrzdily provoz na I/35

Pardubický kraj, Litomyšl - Špatné odbočování bylo příčinou dvou nehod, které se staly krátce po sobě na silnici I/35.

7.7.2017

Opilá řidička vezla v autě i svou dceru

Pardubický kraj, Heřmanův Městec - Před koncem úterní denní služby spatřila v Heřmanově Městci hlídka strážníků Dacii, o jejíž řidičce věděli, že tu a tam řídí pod vlivem alkoholu. A nemýlili se.

7.7.2017

Přistání nevyšlo podle představ

Pardubický kraj, Staré Město - Pilot dvoumístného ultralehkého letounu neprožil úterní ráno podle svých představ. Při přistávacím manévru na letišti ve Starém Městě se na travnaté ploše letiště jeho stroj převrátil na „záda“.

6.7.2017

Narkoman napadl ženu s dítětem

Česká Třebová - Městskou hlídku přivolali v pondělí po 16. hodině do lékárny v Masarykově ulici, kam se ukryla žena s malým dítětem na útěku před svým bývalým přítelem.

4.7.2017

Chrastečtí pátrají po sprejerovi

Pardubický kraj - V Chrasti řádil sprejer. V uplynulých dvou dnech poničil vybavení místního stadionu.

4.7.2017

Hasicím přístrojem do rybníka

Pardubice /OD SOUSEDŮ/ - Kropením hladiny rybníka z práškového hasicího přístroje si grilování v parku Na Špici krátili čas dva mladíci a jedna slečna. 

4.7.2017

V Mýtě dvakrát hořelo, odpad a květináč

Vysoké Mýto - Naštěstí bez velkých škod se obešly dva požáry, ke kterým vyjížděli hasiči v pondělním odpoledni do Vysokého Mýta.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení